گروه مهندسی   آموزش جوان  (جوان خودرو)


صفحه اصلیانجمن فروش عیب یابمحصولات آموزشیECU تعمیراتتنظیم موتورفروشگاهدرباره ماتماس با ما


اطلاعیه فنی  آموزش تعمیرات ECU و سیستم تنظیم موتور

1395/10/1
 
آخرین اطلاعات آموزشهای انژکتور و تعمیرات ایسیو آماده ارائه به دوستان گردیده که به شرح ذیل اعلام می  گردد

اطلاعات در دو بخش انژکتور و تعمیرات ایسیو تقسیم بندی می شود که تنها بخش های تعمیرات ایسیو مختص گروه ایسیو می باشد و بقیه مطالب بصورت اشتراکی می باشد .

1-  کتابهای آموزشی

مجموعه کامل کتابهای قدیم و جدید به همراه نقشه های الکتریکی بروز شده تا تاریخ  1395/10/1-- مجموعه کتابها  در ورژن جدید  با حجم 20 گیگ در 5 دی وی دی ارایه می شود .اطلاعات جدید بیشتر در مورد کتابها و نقشه های الکتریکی خودروهای هیوندا ،کیا ،تویوتا ،آریسان ،هایما ،دانگ فنگ ،کپچر ،کاپرا و دیگر خودروها می باشد

2- فیلم های آموزشی

بخش بعدی فیلم های آموزشی میباشد .این فیلم ها جدید بوده و جزء فیلم های آموزشی ارائه شده در ورژن های قبلی نمی باشد. حجم این قسمت  37 گیگ می باشد که 13 گیگ  مربوط به قسمت مکانیک و 12 گیگ مربوط به قسمت برق و انژکتور می باشدکه در 9 دی وی دی ارائه می شود

9 گیگ  بخش مکانیک آن مربوط به بازو بست گیربکس ، موتور و  تعویض تسمه تایم  خودروهای هیوندا ،کیا و مزدا 3 ،405 206 و غیره میباشد و 4 گیگ مربوط به فیلم های ساخت خودرو  شرکتهای سازنده می باشد

تلاش بسیار شده که از ارائه مطالب غیر آموزشی مثل همین فیلم های ساخت خودرو  شرکتهای سازنده خودداری شود اما این قسمت صرفا" جهت اطلاع دوستان قرار داده شده وهمچنین  حجم مطالب قید شده تا دوستان کاملا" در این زمینه مطلع باشندو خدا نکرده سوءتفاهمی پیش نیاید.

بخش برق و انژکتور مربوط به باز و بست ایربگ ،انژکتور ،تعریف کلید ،کار با دستگاههای عیب یاب  ،تعمیر دسته راهنماو ریست کردن چراغ آچار 206 و غیره میباشد.اکثرمطالب مربوط به خودروهای هیوندا و کیا میباشد.آموزش نصب گاز دستی و کار با دستگاههای تنظیم نور چراغ و شارژکولر در این مجموعه میباشد.

از آنجایی که بعضی از دوستانی که فقط مجموعه تعمیرات ایسیورا خریداری نموده اند و خواستار فیلم های آموزشی سیستم های مولتی پلکس شده بودند اطلاعات این آموزشها در 3 دی وی دی  در این مجموعه قرار گرفته است .خاطر نشان که همین مجموعه از سال 96 با قیمت 99 هزار تومان در فروشگاه قرار خواهدگرفت.

3- مطالب تکمیلی آموزشی

این بخش شامل جدیدترین اطلاعات شامل تمامی اجزاء خودرو و تماما" بصورت فایل پی دی اف می باشد.حجم این قسمت شامل 6 گیگ می باشد که در 2 دی وی دی ارائه میگردد.جهت اطلاع 1.5 گیگ فایلها مربوط به بخش مکانیکی و 4.5 گیگ در بخش های  abs-airbag--دزدگیر-مجموعه کاملی از دیکشنری و لغات تخصصی خودرو – کولر- کروز کنترل-دوگانه سوز –ایموبلایزر – کدخطا –اطلاعات فنی ایران خودرو و سایپا – شماتیک ایسیو ها –تنظیم نور- عیب یابی – معاینه فنی و دیگر اطلاعات کاربردی است.تمامی فایلها قابلیت پرینت را دارا هستند.

4- نرم افزارها

در این بخش نرم افزار های بسیار کاربردی در خودروهای جدید و خارجی خصوصا هیوندا و کیا وجود دارد.

الف- Peugeot Service Box

این نرم افزار دارای تمامی اطلاعات برق ،انژکتور و مکانیک کلیه خودروهای پژو با حجم 13.5 گیگ  می باشد.

ب- PCManager

این نرم افزار شامل اطلاعات بروز شامل کلیه خودرو های دنیا  خصوصا" هیوندا و کیا می باشد حجم این نرم افزار1.7 گیگ می باشد

پ- WOW_5003

این نرم افزار نیز همانند نرم افزار قبل اطلاعات کلیه خودرو ها را تا سال 2013 با حجم 4 گیگ ارائه میدهد

ت- GDS  HIYONDI

همانطور که از نام نرم افزار مشخص است این نرم افزار مخصوص خودروهای هیوندا می باشد که کلیه اطلاعات خودروهای  هیوندا را به همراه دارد.حجم این نرم افزار 60 گیگ  می باشد.

ث- GDS  KIA

همانطور که از نام نرم افزار مشخص است این نرم افزار مخصوص خودروهای هیوندا می باشد که کلیه اطلاعات خودروهای  هیوندا را به همراه دارد.حجم این نرم افزار 27 گیگ  می باشد.

ج-  2014 ALL DATA

این نرم افزار پرقدرت  با حجم تقریبا" 620 گیگ اطلاعات برق ، انژکتور و مکانیک کلیه خودروهای دنیا را تا سال 2014 در اختیار دارد.

چ-  GM Tech2Win Win XP Pro PE SP3

این نرم افزار در حال اماده سازی و تحقیق برای استفاده  می باشد حجم این نرم افزار 6.1 گیگ می باشد .( این نرم افزار ارسال میگردد تا بعد از بررسی  نحوه کاربرد اعلام گردد )

5- تعمیرات ایسیو

این بخش اختصاص به گروه  تعمیرکاران ایسیو داشته و فقط برای این افراد ارسال میگردد.

اینبخش شامل اطلاعات شماتیکی کامل ایسیوها به چند مدل  ،اطلاعات کد ضبط ها ،دیتا شیت ها با تفاوتی اندک نسبت به قبل ،بهترین دامپهای بروز (شامل بی کدهای جدید بدون تعویض وایرها) – تصاویر خام ایسیوها با کیفیت بالا برای عیب یابی و مقایسه –شماره های ای سی ها – نرم افزارهای جدید و اطلاعات تصویری گروه تلگرام میباشد.

با توجه به تکمیل موارد جدید آموزشی ورژن جدید  آماده تحویل به دوستان گردید اطلاعاتی که بروز شده است در قسمت زیر عنوان میشود


1- آموزش تعمیرات ECU  های زیر اضافه گردید
بنزین
RIO
L90  
TIBA
BOSCH 7.4.4 405
BOSCH 7.4.9 MELI
MAZDA 3
J34
J35

ایسیوهای گاز
L90 دوگانه سوز
ایسیو گاز زیمنس
ایسیو دوگانه بایفیول زیمنس
J35
SAX 500
KIA 500
LANDI RENZO LC01
دیگر ایسیوها
ABS
CPH   زیمنس و ولئو

2- بخش کیلومتر

تغییر کیلومترهای
 دیزل قدیم و جدید
ساپکو قدیم و جدید
و کیلومتر های جدید یورو 4
در بخش کیلومتر از ECU کلیه کیلومترهای والئو ،زیمنس و بوش از طریق نرم افزار و سخت افزار انجام می گردد
 

بخش کیلومتر شامل فرمولهای کم کردن کیلومتر، آموزشها ،تصاویر و مشخصات پین های ورودی انواع کیلومتر داخلی میباشد.

این بخش با حجم 8.2 گیگ در 2 دی وی دی ارائه میشود.

نکته مهم :

همانطور که میبینید حجم مطالب ارائه شده بجز نرم افزار ALL DATA  نزدیک به 130 گیگ می باشد که این بعبارتی نزدیک به  33  دی وی دی میگردد و همچنان که میدانید متاسفانه رایترها و همچنین دی وی دی های خام  داخل بازار از پایین ترین سطح کیفیت برخوردار هستند که بسیاری از دوستان با این مشکل روبرو شده اند واز سوی دیگر حجم اطلاعات  دیگری که در آینده به کارهای شما اضافه میگردد هارد کامپیوتر یا لپ تاپ  شما را پر کرده و همچنین بدلیل کار کرد زیاد احتمال سوختن  هارد کامپیوتر شما وجود دارد.

برای رفع این مشکل پیشنهاد ما خرید هارد اکسترنال یا همراه است  که در این صورت مشکلاتی اعم از کپی نشدن فایلها و یا عدم اجرای بعضی از فایلها  و ارسال دوباره اطلاعات را نخواهید داشت .برای دانستن قیمت روز هاردهای اکسترنال شما میتوانید به سایت  http://www.markazi.co  قسمت لیست قیمت قطعات مراجعه نمائید و فایل پی دی اف ارائه شده را دانلود و یا ذخیره نمائید و سپس درقسمت  EXTERNAL H.D.D   مارک ها و قیمتهای روز را مشاهده نمائید.قیمت تقریبی یک هارد یک ترا بایت 190 هزار تومان و هارد 2 ترا بایت 290 هزار تومان است.

توجه

 با توجه به حجم بالای فایلها دوستانی که تقاضای خرید بصورت دی وی دی را داشته باشند اطلاعات ظرف مدت یک هفته برای ایشان ارسال خواهدشد و در صورت خرید بصورت هارد روز بعد برای ایشان ارسال میگردد.

  

مجموعه کتابهای آموزشی

مجموعه اطلاعیه های فنی

مجموعه فیلم های برق خودرو

مجموعه فیلم های مکانیک خودرو

 فیلم های آموزشی  مالتی پلکس

 ECU آموزش تخصصی تعمیرات

آموزش تخصصی تنظیم موتور

توفیقتان مدام         ایامتان بکام

Copyright 2004-2021  www.jelco.ir    کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه مهندسی آموزش جوان می باشد